برنده ی جایزه ی گنج رمضان قلعه گنج | بلاگ

برنده ی جایزه ی گنج رمضان قلعه گنج

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


برنده خوش شانس گنج رمضان خانم صغری چهرازاد فرزند ابراهیم اهل و ساکن سرتک قلعه گنج


در مراسمی قرعه کشی که عصر امروز به مناسبت ولادت علی ابن موسی الرضا در هتل توپی با حضور اقای احمدی معاون فرهنگی بنیاد مستضعفان کشور واقای وطن دوست مدیر اجرایی برنامه گنج رمضان و فرماندار و بخدار وبرخی مسولین اداری شهرستان برگزارشد تکلیف یک دستگاه خودرو تیبا مشخص شد .


خانم صغری چهرازاد اهل وساکن محله سرتک برنده خوش شانس یک دستگاه خودرو تیبا شد.
دراین جلسه فرماندار قلعه گنج ضمن تشکر از تمامی دست اندر کاران این برنامه فرهنگی گفت : انصافا کار بسیاربزرگی در ماه رمضان امسال در قلعه گنج شکل گرفت که ظرفیت های منطقه را به تمامی کشور شناسوند .


وی از مسول فرهنگی بنیاد مستضعفان تقاضا کرد که این کار فرهنگی را در این شهرستان تعطیل نکنند و در برنامه های اینده هم تداوم داشته باشد.


اقای احمدی معاون فرهنگی بنیاد هم در این جلسه گفت : بنیاد مستضعفان با دستور اکید مقام معظم رهبری حدود دوسال است که کار اقتصادی را شروع کرده است ودر پی ان کار اقتصادی نیاز به فرهنگ دارد وما کارهایی را با برنامه ریزی در شهرستان قلعه گنج در حال انجام هستیم ویکی از انها برنامه گنج رمضان بود و تصمیم داریم در اینده نزدیک دوباره یک برنامه فرهنگی در چند جای کشور انجام دهیم که قلعه گنج یکی از انهاست.
اقای وطن دوست مدیر اجرایی گنج رمضان گفت: من در جای جای ایران اسلامی برنامه های متعددی دیدم وانجام داده ام اما هیچ جای ایران مردمی را به نجابت ومتانت و صبوری اینجا ندیدم .


وی از تمامی دست اندرکاران ومردم فهیم قلعه گنج بابت همکاری تشکر وقدر دانی کرد.محمدحیدری خبرنگار صداوسیما

برنده ی جایزه اسکار,برنده ی جایزه ی صلح نوبل,برندگان جایزه ی صلح نوبل,برندگان جایزه ی نوبل فیزیک,برندگان جایزه ی نوبل,برندگان جایزه ی نوبل ادبیات,برندگان جایزه ی نوبل شیمی,برندگان جایزه ی اسکار 2014,برندگان جایزه ی گرمی,برندگان جایزه ی اسکار,...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 18 شهريور 1395 ساعت: 7:06