افتتاح بیمارستان قلعه گنج با حضور وزیر بهداشت | بلاگ

افتتاح بیمارستان قلعه گنج با حضور وزیر بهداشت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

باحضور وزیر بهداشت کشور بیمارستان 32 تختخوابی شهر الگوی اقتصاد مقاومتی ملی قلعه گنج راه اندازی شد.


این بیمارستان در زمینی به مساحت 5 هکتار و زیربنا 3 هزار متر مربع با هزینه 80 میلیارد ریال ساختمان و تجهیزات از محل اعتبارات ملی وبنیاد مستضعفان شامل اورژانس، آزمایشگاه، داروخانه، زایشگاه، بخش بستری مردان و زنان، جراحی، رادیولوژی، پانسیون امروز با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.
به گفته آقای امیرشکاری مدیر شبکه بهداشت قلعه گنج:این بیمارستان با 4 پزشک عمومی و 35 نفر پرسنل شامل پرستاری، مامایی،علوم آزمایشگاهی و پشتیبانی از امروز آماده ارائه خدمات پزشکی به مردم شهرستان قلعه گنج، شهر الگوی اقتصاد مقاومتی میباشد.
در حاشیه افتتاح این بیمارستان دکتر حسن قاضی زاده وزیر بهداشت ودرمان گفت:برای شهر الگوی اقتصاد مقاومتی قلعه گنج وجذب پزشک متخصص امتیاز ویژه ای برای پزشکان عمومی از طریق بورسیه در نظر گرفته شده که این بیمارستان از نعمت پزشک متخصص بهره مند گردد.
وی افزود: هم اکنون 25 پزشک عمومی و 40 ماما و پرستار در 10 درمانگاه شهرستان قلعه گنج درحال خدمات رسانی به مردم شهرستان قلعه گنج هستند.
لازم به یادآوری است که شهرستان قلعه گنج با جمعیت بالغ بر 90 هزار نفر تاکنون فاقد بیمارستان مجهز بود. وبیماران جهت مداوا به شهرهای همجوار اعزام میشدند.
محمد حیدری

افتتاح بیمارستان قلعه گنج,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : پنجشنبه 18 شهريور 1395 ساعت: 7:06