ثبت نام طرح پرداخت مستمری بهزیستی | بلاگ

ثبت نام طرح پرداخت مستمری بهزیستی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تاريخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰

⭕️سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: ثبت نام طرح پرداخت مستمری به خانواده های کم درآمد آغاز شد.
🔹سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد کلیه خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از میزان تعیین شده در برنامه ششم است، می توانند برای دریافت مستمری مددجویی در سامانه خدمات حمایتی ثبت نام کنند.
🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، بر همین اساس مستمری تعیین شده برای خانواده های پنج نفره و بیشتر از پنج نفر، 465 هزار تومان، خانوارهای چهار نفره 418 هزار تومان، سه نفره 320 هزار تومان، دو نفره 250 هزار تومان، و یک نفره 148 هزار تومان تعیین شده است.
🔹خانواده هایی که هم اکنون در آمد ماهیانه آنها بدون احتساب یارانه نقدی کمتر از این میزان است باید برای برخوردار شدن از مستمری یاد شده، ابتدا در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به آدرس www.samanehrefah.ir ثبت نام کنند تا تحت پوشش سازمان بهزستی قرار گیرند.
🔹بدین ترتیب با اجرای این طرح، هیچ خانواده ای در ایران بدون درآمد وجود نخواهد داشت و براساس جدول درآمدی تعیین شده در برنامه ششم، در کمترین حالت یک خانواده یک نفره با احتساب یارانه ، ماهیانه 193500 تومان و یک خانواده پنج نفره و بالاتر با احتساب یارانه، ماهیانه 692500 تومان درآمد خواهد داشت.
🔹بدیهی است سوای از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی که مشمول این طرح می شوند ، افرادی که در حال حاضر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیستند اما درآمد آنها کمتر از میزان فوق است، نیز می توانند با مراجعه به سایت سامانه رفاه ثبت نام کنند و در صورتی که نیازمندی آنها تایید شود، تحت پوشش این طرح قرار می گیرند.

ارسال توسط رشید پالش

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 2 خرداد 1396 ساعت: 1:05